Матраци на всі випадки снів

Ваш сон - то наша турбота

Акції

Покупцям
ТЦ «Караван», бутік №49 «Світ Матраців»,
адреса: м. Луцьк,
вул. Карпенка-Карого 1а (Варшавський ринок);096-262-53-48
050-338-14-93
» Про нас
Магазин «Світ Матраців» спеціалізується на реалізації ортопедичних пружинних і безпружинних матраців, ламелевих ортопедичних каркасів, ліжок, наматрацників, ковдр і подушок. Також в магазині представлений широкий асортимент постільної білизни на будь-який смак та гаманець. Для людей з особливими потребами в нас є спеціальна серія медичних протипролежневих матраців. Компоненти, які наповнюють дані матраци, оптимально підлаштовуються під тіло людини, реагуючи на тиск і температуру, таким чином не надаючи зворотнього тиску на м’які тканини, не порушуючи кровообіг, знімаючи навантаження з суглобів.

Магазин «Світ Матраців» створений для того, щоб кожен покупець міг правильно підібрати ортопедичний матрац, таким чином, щоб виспавшись на ньому, людина була відпочивша та сповна енергії, яка необхідна буде їй протягом усього насиченого дня. Крім матраців наші консультанти допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, щодо ортопедичного каркасу під матрац, подушки, ковдри, наматрацника чи будь якого іншого аксесуару для здорового сну.

Замовляючи продукцію у нас, Ви можете бути впевнені, що товар буде належної якості. Ми піклуємося про наших клієнтів тому, пропонуємо товар, який би максимально відповідав Вашим бажанням і потребам. Ми працюємо виключно з перевіреними та надійними виробниками.

Основний принцип роботи компанії – це прямі поставки товарів від виробника. Тому в нас є можливість продажу якісної продукції по доступним цінам.

Магазин «Світ Матраців» є офіційним дистриб'ютором найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників товарів для здорового сну, а саме: ТМ "Катеринославські меблеві майстерні", «Sleep&Fly», «Evolution”, «Take&Go», «Doctor Health» та «Schlaraffia» - німецька якість, ТМ "NEOLUX", ТМ "KOLO" та ін. Дані матраци є сертифіковані за всіма вітчизняними вимогами.

Тільки у нас Ви зможете замовити товар з ідеальними характеристиками і параметрами спеціально для Вашої спальні.

З повагою, адміністрація магазину "Світ Матраців"!
 

Безкоштовна доставка

У нашому магазині існує безкоштовна доставка при замовленні товару.

Знижки

Для постійних клієнтів існують приємні знижки.

Контактна інформація

Лічильники