Матраци на всі випадки снів

Ваш сон - то наша турбота

Акції

Покупцям
ТЦ «Караван», бутік №49 «Світ Матраців»,
адреса: м. Луцьк,
вул. Карпенка-Карого 1а (Варшавський ринок);096-262-53-48
050-338-14-93
»
Топпери Take&Go

Властивості:

 - Універсальні Топпери для диванів, матраців і ліжок, для поліпшення якості сну;
 - Захищають спальне місце від пилу, випадкових протікань рідин;
 - Надають спальному місцю чудовий комфорт;
 - Забезпечують високий ступінь вентиляції;
 - Регулюють жорсткість / м'якість спального місця;
 - Чохол Топпер - ніжний трикотаж, який забезпечує натуральний і 100% екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому Топпери можуть бути рекомендовані людям з алергією та астмою;
 - Топпери забезпечені фіксаторами, які розташовані по чотирьох кутах виробу;
 - Для зручності транспортування топпер поставляється в зручній вакуумній упаковці.

  

Топпер Flex Top

Опис

Основа Топпер Flex Top - високоеластична піна - мікропористий наповнювач, нетоксичний, довговічний і гіпоалергенний. За рахунок інноваційних властивостей цього матеріалу правильно розподіляється тиск на різні частини тіла, знімається навантаження з судин і поліпшується кровообіг під час сну і відпочинку. Висота топпера - 4 см. Чохол топпера - трикотаж. 

 

 


 

Топпер Latex Top

Опис

Основа Топпер Latex Top - перфорований латекс - натуральний матеріал, виготовлений з екстракту соку гевеї. Завдяки спеціальній обробці латекс набуває мікропористої структури, подібної до будови бджолиних сот, із заповненими повітрям осередками. Висота топпера - 4 см. Чохол топпера - трикотаж.

 

 


 

Топпер Memo Top

Опис

До складу Топпер Memo Top входить інноваційний матеріал Memory Foam. Осередки з "пам'яттю", з яких складається матеріал Memory Foam, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, в точності повторюють його контури. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, осередки з «пам'яттю» знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже вдвічі.
Висота топпера - 5 см. Чохол топпера - трикотаж.

 

 


 

Топпер Flex Cocos

Опис

Двосторонній топпер Flex Cocos призначений для поліпшення якості вашого спального місця. Сторона з високоеластичною піною призначена для максимально правильного розподілу навантаження на тіло людини. Кокосова койра - натуральний наповнювач, що надає виробу жорсткість і пружність. Flex Cocos - відмінний засіб для корекції вашого спального місця. Висота топпера - 5 см. Чохол топпера - трикотаж.

 

 


 

Топпер Latex Cocos

Опис

Топпер двосторонньої жорсткості - ідеальне поєднання натуральних наповнювачів: латексу і кокосової койри. Натуральний перфорований латекс, за рахунок своїх властивостей забезпечує правильну анатомічну підтримку хребта, а жорстка кокосова койра - прекрасний засіб для профілактики захворювань кістково-м'язової системи. За допомогою сторін з різною жорсткістю можна також регулювати жорсткість спального місця в залежності від особистих уподобань сплячого, або від пір року. Висота топпера - 5 см. Чохол топпера - трикотаж.

 

 


 

Топпер Memo Cocos

Опис

Універсальний топпер Memo Cocos з різною жорсткістю сторін - незамінна річ для міцного і здорового сну. Реагуючи на температуру і вагу тіла, піна Memory Foam ідеально повторює його контури і рівномірно розподіляє тиск по поверхні виробу. Гіпоалергенна кокосова койра, що входить до складу топпера, додасть вашому спальному місцю жорсткості і пружності. Висота топпера - 5 см. Чохол топпера - трикотаж.

 

 


 

Безкоштовна доставка

У нашому магазині існує безкоштовна доставка при замовленні товару.

Знижки

Для постійних клієнтів існують приємні знижки.

Контактна інформація

Лічильники